KONST / Litografier / Färglitografi 12634015
nr 1263 4015
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1986,177/390. Motivet: 36x45 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:53:03
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg